Satış Navigasyon Kartı

s.savas

New member
Merhaba arkadaşlar.
Çocuk için aldığım 2017 model design pack paket qashqai de navigasyon kartı kayıptı. Bunu nasıl temin edebilirim diye biraz araştırma yapınca yetkili servislerin konuya duyarsız olduklarını, hatta hiç ilgilenmediklerini, kıramayacağı müşterileri içinde 1000 TL gibi rakamlar çektiklerini okudum.
Çeşitli forumlarda kullanıcıların, kaybolan kartlar ve yeni çıkan harita güncellemesi için CID numarası değiştirilen samsung kartlar kullandıklarını gördüm. Bununla ilgili olarak cep telefonlarımızdaki sd kartlardan başlayarak cid değiştirme konusuna girmiş oldum. Her denemede başarısız olunca Aliexpressten 2 adet kart siparişi verdim. Satıcıya cid numarasını verince, satıcı verdiğiniz cid numarası ile üretim yaparak size kartı gönderiyor. Denemelerimde başarılı olamayınca Ebay, Amazon ve yurt içinden onlarca sd kart aldım. Bıkmadan usanmadan denemelerime devam ettim. Nihayetinde Samsung'un 3 farklı modelinin cid numarasını değiştiğini teyit ettim. 2 si Aliexpresten gelme toplamda 5 adet farklı kapasitelerde çalışan sd kartım oldu. Birisini kendi aracıma taktım, diğerlerini de ihtiyacı olan kullanıcılara satmak isterim.
Kimse yanlış anlamasın bu işin ticaretini yapmıyorum ve kartlarında devamı yok.
Aşağıdaki kartlardan elinde olup da kendisi yapmak isteyen olursa yardımcı olurum.

20211006_150307.jpg